متحد کردن اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a

متحد کردن: اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a enter jenva varzeshi-Football oropa

گت بلاگز اخبار بین الملل کتابی که علیه من نوشته شده است مملو از دروغ است / ترامپ

در حالیکه اعلام شده است قرار است امروز جمعه یک کتاب جنجالی راجع به نخستین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا وارد بازار نشر شود، مدیر جمهور آمریکا شدیدا از

کتابی که علیه من نوشته شده است مملو از دروغ است / ترامپ

ترامپ: کتابی که علیه من نوشته شده است مملو از دروغ است

عبارات مهم : انتشار

در حالیکه اعلام شده است قرار است امروز جمعه یک کتاب جنجالی راجع به نخستین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا وارد بازار نشر شود، مدیر جمهور آمریکا شدیدا از این کتاب انتقاد کرده و آن را «مملو از دروغ» توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، این کتاب با نام «آتش و خشم: در کاخ سفید ترامپ» در حالی قرار است امروز منتشر شود که ناشرانش اخیرا در تصویر العمل به نامه ای که از آنها خواستار توقف انتشار کتاب شده است بود چهار روز انتشار کتاب را جلو انداختند.

کتابی که علیه من نوشته شده است مملو از دروغ است / ترامپ

در این کتاب یک نویسنده افشاگر با نام مایکل وولف افشاگری هایی را راجع به ریاست جمهوری ترامپ از جمله با نقل قول از دستیاران او در خصوص عدم شایستگی اش جهت رهبری آمریکا مطرح کرده هست. در آستانه انتشار این کتاب دونالد ترامپ در توئیتی اعلام کرد. این کتاب «مملو از دروغ، اطلاعات نادرست و منابع ناموجود» است.

ترامپ گفت که او هرگز اجازه دسترسی نویسنده این کتاب به کاخ سفید را نداده و هرگز با وی صحبتی نداشته هست. ترامپ در توئیتی با انتقاد از استیو بنن، استراتژیست ارشد سابقش به علت اظهار نظر علیه او در این کتاب نوشت به گذشته این فرد نگاه کنید و ببینید که چه اتفاقی جهت او و استیو شلخته می افتد!

در حالیکه اعلام شده است قرار است امروز جمعه یک کتاب جنجالی راجع به نخستین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا وارد بازار نشر شود، مدیر جمهور آمریکا شدیدا از

در این کتاب ترامپ به عنوان شخصی توصیف شده است که ثبات معنوی روانی ندارد و همچنین از شایستگی جهت ریاست جمهوری برخوردار نیست. به همین جهت نقل قول های متعددی نیز از بنن در این کتاب انتشار یافته که شایستگی ترامپ جهت ریاست جمهوری را زیر پرسش برده و یک نشست مربوط به ژوئن 2016 میان دونالد جونیور، دستیاران کمپین ترامپ و یک وکیل روس را «خائنانه» توصیف کرده است.

ترامپ در عین حال کمی قبل تر به اتهام زنی استیو بنن در این کتاب نیز تصویر العمل نشان داده و او را بی عقل توصیف کرده بود.

واژه های کلیدی: انتشار | آمریکا | نویسنده | انتشار کتاب | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz