متحد کردن اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a

متحد کردن: اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a enter jenva varzeshi-Football oropa

گت بلاگز اخبار حوادث ادعای تازه دکتر تبریزی در جلسه محاکمه

پزشک تبریزی که سال گذشته در سناریوی مرموز فوت اعضای خانواده اش دستگیر شده است است در جلسه مقدماتی پرونده ادعای جدیدی را مطرح کرده است. 

ادعای تازه دکتر تبریزی در جلسه محاکمه

ادعای تازه دکتر تبریزی در جلسه محاکمه

عبارات مهم : پزشکی

پزشک تبریزی که سال گذشته در سناریوی مرموز فوت اعضای خانواده اش دستگیر شده است است در جلسه مقدماتی پرونده ادعای جدیدی را مطرح کرده هست.

به گزارش رکنا، پرونده دکتر تبریزی یکی از پرحاشیه ترین پرونده های سال های اخیر هست؛ با پرسش های بی جواب، جزییاتی ناقص و سربسته. دو فوت مشکوک و سه نفری که تا دم فوت رفتند و برگشتند. همه عضو یک خانواده بودند؛ یک خانواده ۶نفره. خانواده ای مشهور در تبریز. چند غذای سمی جان ۵ نفر از اعضای این خانواده را نشانه گرفت و فیلمی که نشان می دهد این غذاها به وسیله نفر ششم این خانواده تهیه شده است است.

ادعای تازه دکتر تبریزی در جلسه محاکمه

یک زن جوان و یک مادربزرگ پیر قربانیان این مسمومیت غذایی مشکوک شدند. پدر، مادر و پسر کوچک خانواده هم اگر کارها به موقع پزشکی نبود، الان آنها هم زنده نبودند تا آینده این پرونده جنایی را با چشم خود ببینند؛ ولی نفر ششم این خانواده، کسی که از همان اول همه نگاه ها به سوی او بود. این پرونده به علت حضور او خیلی سروصدا کرد. او نه تبهکار هست، نه سارق و نه مجرمی سابقه دار. او علیرضا صلحی دکتر معروف تبریزی است.

همان پزشکی که از حدود دو سال پیش با نسخه های عجیبش حسابی در اینترنت معروف شد. دکتر خوش خطی که نسخه نویسی و تجویزهای او در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دست به دست می چرخید. تجویز صدای شجریان و شهرام ناظری جهت چند بیمار، نسخه محرمانه به داروخانه جهت کمک به بیماران نیازمند و فعالیت های سیاسی او؛ همه اینها به ظاهر جهت مبری شدن از هر جرمی کافی هست؛ چه برسد به قتل اعضای خانواده ولی این پرونده مشکوک و مستندات آن آرام آرام نگاه ها را به سویی برد تا مهمترین و تنها متهم این پرونده دکتر معروف تبریزی باشد.

پزشک تبریزی که سال گذشته در سناریوی مرموز فوت اعضای خانواده اش دستگیر شده است است در جلسه مقدماتی پرونده ادعای جدیدی را مطرح کرده است. 

پزشکی که در ابتدا ادعا می کرد خانواده اش بعد از خوردن غذای نذری مشکوک از سوی فردی نامعلوم مسموم شده است اند.

سوء قصد یا تصفیه حساب خانوادگی یا دلایلی به غیر از اینها، اصلا معلوم نیست؛ ولی هر چه است پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر را مسمومیت با سم فسفین اعلام کرد و وجود این سم در غذاها هم تأیید شد.

همچنین نذری نبودن این غذاها نیز تأیید شد تا دکتر علیرضا صلحی به اتهام قتل عمد خانواده اش بازداشت شود.

ادعای تازه دکتر تبریزی در جلسه محاکمه

بازجویی های پلیس جهت روشن شدن این پرونده شروع شد. به گفته مسئولان قضائی دکتر تبریزی به نذری نبودن غذاها و تهیه آنها از یک غذاخوری اعتراف کرد. فیلم های دوربین غذاخوری نیز که نحوه خرید این غذاها را ثبت کرده هست، این گفته ها را تأیید کرد؛ ولی دکتر صلحی هیچ گاه به قتل اعضای خانواده اش اعتراف نکرد.

یک دکتر عمومی که در سال های اخیر فارغ التحصیل شده است هست، عمده فعالیت او نیز در منزل سلامت یکی از محلات تبریز بوده که به وسیله دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بخش شخصی واگذار شده است بود. خیربودن این دکتر و آن نسخه معروفش که به داروخانه توصیه کرده بود از بیمار پولی دریافت نکند، در تحقیقات قضائی به اثبات نرسید. در تحقیقات قضائی مشخص شد که این نسخه که بازتاب گسترده ای هم در اینترنت داشت از سوی یکی از آشنایان این دکتر در اینترنت انتشار یافته است.

پزشک تبریزی که سال گذشته در سناریوی مرموز فوت اعضای خانواده اش دستگیر شده است است در جلسه مقدماتی پرونده ادعای جدیدی را مطرح کرده است. 

اینها به همرا صدور قرار مجرمیت جهت دکتر تبریزی آخرین خبر رسمی بود که در آخرین روزهای نخستین ماه امسال از سوی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی اعلام شد.

برگزاری نخستین جلسه دادگاه دکتر تبریزی

حالا نزدیک به یک سال از به جریان افتادن این پرونده می گذرد، ولی همچنان سکوت خبری بارز ترین مشخصه این پرونده مبهم است.

ادعای تازه دکتر تبریزی در جلسه محاکمه

با این وجود ولی براساس بعضی شنیده ها، جلسه مقدماتی دادگاه دکتر تبریزی برگزار شده است و متهم این پرونده ادعای جدیدی را مطرح کرده هست. به گفته یکی از دوستان نزدیک دکتر تبریزی در این جلسه متهم همه اعترافاتش درخصوص تهیه غذا از رستوران و نذری نبودن آنها را به کلی انکار کرده است.

این منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود، راجع به جزییات مطرح شده است در جلسه دادگاه می گوید: «قرار است نخستین جلسه دادگاه علیرضا ١۵مهرماه برگزار شود. البته چندی پیش یک جلسه مقدماتی برگزار شد که در آن جلسه هیچ یک از اعضای خانواده همسر این دکتر شرکت نکرده بودند، با این حال در همان جلسه علیرضا همه اعترافات قبلی اش را منکر شد.

البته این پرونده درحال حاضر شکات بیشتری پیدا کرده است.» او ادامه می دهد: «مادربزرگ علیرضا هم به علت مسمومیت در این اتفاق جانش را از دست داد. بنابراین، دایی علیرضا به عنوان ولی دم مادرش تقاضای قصاص کرده هست. با این حساب پرونده علیرضا دو شاکی دارد که هردو خواهان قصاص هستند.» دوست و همکار دکتر تبریزی در ادامه صحبت هایش درخصوص این پرونده می گوید: «با گذشت نزدیک به یک سال از این اتفاق عجیب ما هنوز هم باورمان نمی شود که علیرضا در این اتفاق نقشی داشته باشد، نه این که مستندات و صحبت های مطرح شده است مقامات قضائی را مردود بدانیم، ولی قبول این که علیرضا شخصا باعث فوت اعضای خانواده اش شده است باشد، باعث تعجب من شده است هست. او پسر خیلی خوبی بود، در این مدتی که با او آشنا شده است بودم، حتی یک بار هم رفتاری به جز ادب، احترام ندیدم.

او با همه همکاران و دوستانش رابطه خوبی داشت و بسیار هم مهربان بود. شناختی که من و سایر دوستان و همکاران از علیرضا داشتیم، باعث شده است که اتهام قتل علیرضا را باور نکنیم.»

ادعای تازه دکتر تبریزی

درهمین حال موسی خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی هم با تأیید برگزاری جلسه مقدماتی پیگیری به پرونده علیرضا صلحی از برپایی نخستین جلسه دادگاه او در مهرماه امسال خبر داد.

او که در آخرین روزهای نخستین ماه سال جاری صدور قرار مجرمیت جهت دکتر تبریزی را به رسانه ها اعلام کرده بود، در گفت وگویی کوتاه راجع به آخرین جزییات این پرونده می گوید: «اواسط تیرماه جلسه مقدماتی درخصوص این پرونده، در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان برگزار شد. در این جلسه متهم ادعای جدیدی را مطرح کرد. البته این ادعا به دستور قاضی درحال بررسی است و تحقیقات در این رابطه شروع شده است هست. با توجه به محتویات پرونده نمی توان جزییات بیشتری از جلسه مقدماتی را مطرح کرد. با این وجود نخستین جلسه رسمی دادگاه پیگیری به این پرونده مهرماه برگزار می شود.»

واژه های کلیدی: پزشکی | تبریزی | پرونده | دادگاه | خانواده | خانواده | پزشک تبریزی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz