متحد کردن اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a

متحد کردن: اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a enter jenva varzeshi-Football oropa

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی روسیه از وقوع جنگ میان کشور عزیزمان ایران و اسرائیل جلوگیری خواهد کرد / اورشلیم پست

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی با اشاره به خصومت‌های آشکار میان کشور عزیزمان ایران و رژیم صهیونیستی به خاص در حوادث اخیر در سوریه نوشت: در صورت وقوع جنگ میان کش

روسیه از وقوع جنگ میان کشور عزیزمان ایران و اسرائیل جلوگیری خواهد کرد / اورشلیم پست

اورشلیم پست: روسیه از وقوع جنگ میان کشور عزیزمان ایران و اسرائیل جلوگیری خواهد کرد

عبارات مهم : ایران

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی با اشاره به خصومت های آشکار میان کشور عزیزمان ایران و رژیم صهیونیستی به خاص در حوادث اخیر در سوریه نوشت: در صورت وقوع جنگ میان کشور عزیزمان ایران و اسرائیل یکی از کشورهای درگیر در این مساله روسیه خواهد بود که قطعا به علت به خطر افتادن منافعش تلاش خواهد کرد از وقوع آن جلوگیری کند.

به گزارش ایسنا، روزنامه اورشلیم پست با اشاره به حملات هوایی اخیر رژیم صهیونیستی به جنوب سوریه که بنابر ادعای صهیونیست ها در پاسخ به رخنه پهپاد ایرانی به حریم هوایی اسرائیل انجام شد، نوشت: این حوادث تنها یکی از چندین اتفاق به شدت خطرناکی است که طی روزهای اخیر در سوریه رخ داد. یکی از آن ها درگیری میان نیروهای ترک و نیروهای جنوب حلب، تقابل میان نیروهای آمریکایی و نیروهای دیرالزور و عملیات گسترده ارتش ترکیه در عفرین علیه کردهاست ولی خطرناک ترین آن ها می تواند تقابل میان اسرائیل و کشور عزیزمان ایران باشد که پای قدرت های بزرگ را نیز به میان خواهد کشید. به طور قطع آمریکا طرف اسرائیل را خواهد گرفت که از منظر واشنگتن، بااهمیت ترین متحد استراتژیک و دوست آمریکاست ولی باید بررسی کرد که وقوع چنین جنگی چقدر محتمل است.

روسیه از وقوع جنگ میان کشور عزیزمان ایران و اسرائیل جلوگیری خواهد کرد / اورشلیم پست

این گزارش می افزاید: خصومت های آشکار میان کشور عزیزمان ایران و اسرائیل موجب خواهد شد مسکو نیز با یک مساله غیرقابل حل مواجه شود؛ روسیه احتمالا تلاش خواهد کرد از وقوع چنین درگیری جلوگیری کند. روسیه تمایلی به این جنگ ندارد، نه تنها به این علت که کرملین با هر دوی آن ها روابط خوبی دارد بلکه به این خاطر که شروع چنین جنگی پای ائتلاف تحت رهبری آمریکا را به سوریه خواهد کشاند. اتفاقی که به هیچ عنوان به نفع روسیه نیست؛ آیا که می تواند خطر از دست دادن نفوذش در سوریه را به همراه داشته باشد.

در ادامه این گزارش آمده است: در صورت وقوع چنین جنگی احتمالا کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) نیز از اسرائیل حمایت خواهند کرد و تل آویو به طور قطع می تواند روی پشتیبانی عربستان سعودی حساب باز کند، حتی اگر اغلب کشورهای عربی موضعی خنثی اتخاذ کنند ولی مساله مهم هنوز بی پاسخ مانده هست. این که روسیه در چنین شرایطی طرف چه کسی را خواهد گرفت، کشور عزیزمان ایران یا اسرائیل؟ زمانی که پادشاه عربستان در سال ۲۰۱۷ به روسیه سفر کرد، تاکید کرد که سعودی آماده اند تا همکاری های بلندمدت با مسکو در زمینه های سیاسی و اقتصادی داشته باشند به شرط آن که روسیه دست از حمایت از کشور عزیزمان ایران بردارد، ولی روسیه مخالفت کرد. از منظر واشنگتن این بزرگترین ترساندن علیه منافع آمریکا است که ایران، از نگاه روسیه یکی از بزرگ ترین پرسشها آمریکاست. مسکو به پایتخت کشور عزیزمان ایران نیاز دارد تا واشنگتن را جهت جلوگیری از زیاد کردن تحریم های آمریکا علیه کرملین تحت فشار قرار دهد. به همین علت است که مسکو می خواهد اتحادش با پایتخت کشور عزیزمان ایران را حفظ کند.

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی با اشاره به خصومت‌های آشکار میان کشور عزیزمان ایران و رژیم صهیونیستی به خاص در حوادث اخیر در سوریه نوشت: در صورت وقوع جنگ میان کش

اورشلیم پست در گزارش خود آورده است: از طرفی دیگر، جهت اسرائیل نیز بسیار خطرناک است که روسیه را دست کم بگیرد. روسیه دارای یک ارتش بزرگ با قدرت هسته ای نیرومند هست. به گفته یک کارشناس روس، این واقعیات را نمی توان نادیده گرفت. اگرچه روسیه هنوز به هواپیماهای اسرائیلی شلیک نمی کند و به ایرانی ها اجازه نمی دهد وارد مرز اسرائیل ـ سوریه شوند ولی این بدان معنی نیست که هر لحظه اینگونه عمل خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سوریه | آمریکا | ایرانی | اسرائیل | جلوگیری | اسرائیل | آمریکایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz