متحد کردن اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a

متحد کردن: اردیبهشت سری آ جنوا اینتر serri a enter jenva varzeshi-Football oropa

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه گروه‌ها در جام جهانی سخت هستند/ قرارداد برانکو باید تمدید شود ، شاهرودی

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به حضور کشور عزیزمان ایران در گروه B مسابقه های جام جهانی با تیم های ملی مراکش، اسپانیا و پرتغال، اظهار کرد: درست است که

همه گروه‌ها در جام جهانی سخت هستند/ قرارداد برانکو باید تمدید شود ، شاهرودی

شاهرودی: همه گروه ها در جام جهانی سخت هستند/ قرارداد برانکو باید تمدید شود

عبارات مهم : ایران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید همه گروه ها در جام جهانی سخت هستند.

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به حضور کشور عزیزمان ایران در گروه B مسابقه های جام جهانی با تیم های ملی مراکش، اسپانیا و پرتغال، اظهار کرد: درست است که در گروه مشکل قرار گرفته ایم ولی من این اعتقاد را دارم که همه گروه ها در جام جهانی سخت هستند. شما نمی توانید گروه راحت ای را پیدا کنید، آیا که تیم هایی که به این مسابقه ها راه می یابند همگی مسابقه های فشرده ای را در مرحله انتخابی جام جهانی انجام داده اند و تیم های قدرتمندی را شکست داده اند. بنابراین هیچ گروه راحت و آسانی را در جام جهانی نداریم.

همه گروه‌ها در جام جهانی سخت هستند/ قرارداد برانکو باید تمدید شود ، شاهرودی

او افزود: یکی از شانس های خوب ما این است که در نخستین دیدار باید برابر مراکش بازی کنیم. البته این را هم باید بگویم که مراکش هم تیم خوبی است و این نیست که بعضی ها بگویند برویم مراکش را شکست دهیم. اگر مراکش را هم شکست بدهیم تیم ملی کار بزرگی انجام داده هست، ولی اگر این اتفاق هم رخ بدهد شانس افزایش از گروه را داریم. من اعتقاد هستم که باید با یک برنامه ریزی مناسبی که قطعا کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران آن را آماده کرده است می توانیم تیم را جهت جام جهانی آماده کنیم تا با تلاش و تلاش بازیکنان مان نتیجه های شگفت انگیزی را بگیریم.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا شانس افزایش جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود دارد یا خیر؟ گفت : فوتبال غیرقابل آینده نگری هست. آیا نباید شانس افزایش را داشته باشیم؟ شما بازی کشور عزیزمان ایران برابر آرژانتین را به خاطر بیاورید و ببینید که ما در آن بازی روی خلاقیت مسی در دقایق نهایی گل خوردیم. اگر مسی آن گل را نمی زد شاید آینده افزایش ما هم عوض کردن می کرد. در حال حاضر هم این گونه هست. مطمئن هستیم که می توانیم بازی های تماشایی را برابر دو تیم اسپانیا و پرتغال به نمایش بگذاریم. البته علاوه بر این بازی ها مطمئنا بازارهای بین المللی هم به روی بازیکنان کشور عزیزمان ایران باز می شود.

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به حضور کشور عزیزمان ایران در گروه B مسابقه های جام جهانی با تیم های ملی مراکش، اسپانیا و پرتغال، اظهار کرد: درست است که

وی با بیان این که خودش تجربه بازی با تیم های قدرتمند را دارد، گفت : قاعدتا در این گونه مواقع بازیکنان دچار استرس می شوند ولی با کارهایی که کادر فنی انجام می دهد مطمئنا این استرس از بازیکنان دور خواهد شد. هنگامی که ما بتوانیم از همان ابتدا بازی خوبی را برابر مراکش انجام بدهیم مطمئنا در ادامه مسابقه ها هم می توانیم عملکرد خوبی در برابر اسپانیا و پرتغال داشته باشیم.

شاهرودی در ادامه راجع به دیدار تیم فوتبال پرسپولیس برابر ذوب آهن که با نتیجه چهار بر صفر به سود شاگردان برانکو به آخر رسید؟ گفت : بعد از تعطیلاتی که به آخر رسید پرسپولیس در دو بازی طراوت و شادابی مورد نیاز را نداشت ولی در بازی با ذوب آهن اصفهان دوباره به روزهای خوب خودش بازگشت. من همان در ابتدای فصل گفته بودم که سبک بازی که پرسپولیس ارائه می دهد یک سر و گردن از سایر تیم ها بالاتر هست. مطمئنا با ادامه این روند این تیم می تواند دوباره قهرمان لیگ شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در آخر هم چنین راجع به تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ، گفت : برانکو مربی خوب و با دانشی است که امتحانتش را در پرسپولیس بعد داده هست. چه کسی بهتر از او در این شرایط می تواند پرسپولیس را مربیگری کند. او آشنایی کافی نسبت به فوتبال کشور عزیزمان ایران و بازیکنان پیدا کرده است و نتیجه های بسیار خوبی را کسب کرده است و تیمش بازی خوبی را ارائه می دهد؛ بنابراین بهتر است هر چه سریعتر مدیران کلوب قرارداد او را تمدید کنند.

همه گروه‌ها در جام جهانی سخت هستند/ قرارداد برانکو باید تمدید شود ، شاهرودی

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | برانکو | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | جام جهانی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz